פורום   לוח פלסטיקס   מידע שימושי   תערוכות וארועים   חומרי גלם פלסטיק   מאמרים מקצועיים   חדשות וחידושים   אינדקס חברות 
 
 

דבקים >> ציאנואקרילאט - Cyanoacrylates

ציאנואקרילאט - Cyanoacrylates


דבקי ציאנואקרילאט הם דבקים המוכנים לשימוש בחלק אחד הם ידועים בשם "דבק מהיר", ההדבקה שלהם מתבצעת מידית ואין צורך בזמן המתנה ארוך לייבוש.
ניתן להישתמש בהם להדברת מתכת למתכת, גומי למתכת, קבוצות סוגי פלסטיקים גדולה ביותר, חומרים כדוגמת בדים, ספוגים, חלקי עץ, שעם ועורות. דבקי ציאנואקרילאט מגיעים בחלק אחד, הם מבצעים את פעולתם "יבוש" בטמפרטורת החדר דבר המאפשר לקבלם בצורת מצב צבירה של נוזל או ג`ל.
בזמן הכנסתו של הדבק אל שני משטחי הדבקה, הדבק מתקשה במהירות והופך לחומר הדבקה הנדבק באופן מצויין למגוון חומרים רחב. התכונות המצוינות של דבקי הציאנואקרילט היא האפשרות להתאים את הדבק לסוגי שימושים רבים מקצה אחד הדבקה של גומי ומהקצה השני הדבקה של פלדה קשיחה כל זאת ניתן לעשות בזמן הכנת פורמולצית הדבק, שינוי שלד האקרילט הוא שיגרום לקבלת התכונה הסופית שתתקבל ובאופי ההדבקה שנקבל.
שינוי המבנה יכול להעשות לדוגמא בהארכת המולקולה מכיוון אטום החמצן, בקבוצת בוטיל או אוקטיל אשר יגרמו לשינוי משמעותי בתכונות שיתקבלו יתרון בולט נוסף הוא שדבקי הציאנואקרילאט אינם נחשבים לרעילים ומכאן גם שניתן להשתמש בהם לשימושים רפואיים כגון הדבקת רקמות וכיוצא בזאת.

הזרקה
אקסטרוזיה
ניפוח
תרמופורמינג
רוטציה
משתמש:
סיסמא:
הרשם חינם !
 
לפרסום ידיעות , מאמרים ותוכן חדשותי אחר בלבד לחץ כאן

לפרסום מודעות בלוח פלסטיקס לחץ כאן
כח אדם
מיכון וציוד
חומרי גלם
מוצרים
שירותים
הזדמנויות
עסקיות
 
דף הבית |  אודות |  מפת האתר |  צור קשר |  תנאי שימוש