פורום   לוח פלסטיקס   מידע שימושי   תערוכות וארועים   חומרי גלם פלסטיק   מאמרים מקצועיים   חדשות וחידושים   אינדקס חברות 
 
 

חומרים תרמופלסטים >> פי.בי.אי - PBI

פי.בי.אי - PolyBenzImidazole - PBI
PBI הינו פולימר ממשפחת הפולימרים התרמופלסטים המתאפיין בביצועים מעולים. PBI מצטיין בביצועים הנדסיים מעולים ויחודים מה שהופך אותו לפולימר כמעט יחידי שניתן להשיג בימים אילו מהמגוון הרחב של חומרי הגלם המצויים בשוק. PBI מספק עמידה בפני חום וטמפרטורות גבוהות עד ( °  205) צלזיוס תוך שמירה על על התכונות המכניות לאורך זמן ללא כל מלאנים או תוספים, במצב נקי של הפולימר.
הוא בעל עמידה טובה יותר מכל חומר אחר בשחיקה ועומסים תחת טמפרטורות קיצוניות אם או בלי תוספים או מלאנים. בתור חומר נקי ללא מלאנים או תוספים PBI מתאפין גם בתכונות המקנות לו שימוש אצל יצרני מוליכים למחצה בישומים בחדרי וואקום אטומים. בנוסך במצב נקי הוא בעל שקיפות מצויינת המקנה יכולת להשתמש בו לעדשות ומכשירי בדיקה ומדידה אם ישומים אופטים.
תכונה חשובה נוספת היא יכולתו לשמש כמבודד, חומרי פלסטיק אחרים במצב התך לא נותים להדבק אליו מכאן הוא גם משמש כאטם ונעשים בו שימושים נרחבים בתבניות תותבים מבודדים ושימושי פלסטיק אחרים נוספים.

סוגי שימושים
מבודדי חום, אטמים בעלי עמידות, רקיקים ליישומי פלסמה, ממברנות לתאי דלק ועוד....
נתונים נוספים

טמפרטורת עיבוד 399
טמפרטורת התכה 343
צפיפות 1.30
התארכות בשבר 3
קבוע דיאלקטרי 9.64
פקטור דיסיפציה 1 MHz 1.3
ספיגת מים 0.40
הזרקה
אקסטרוזיה
ניפוח
תרמופורמינג
רוטציה
משתמש:
סיסמא:
הרשם חינם !
 
לפרסום ידיעות , מאמרים ותוכן חדשותי אחר בלבד לחץ כאן

לפרסום מודעות בלוח פלסטיקס לחץ כאן
כח אדם
מיכון וציוד
חומרי גלם
מוצרים
שירותים
הזדמנויות
עסקיות
 
דף הבית |  אודות |  מפת האתר |  צור קשר |  תנאי שימוש